Sprzedaż
nieruchomości

Maksymalizuję cenę sprzedaży, projektuję indywidualną strategię, używając przy tym najnowszych metod oraz przeprowadzam przez cały proces sprzedaży nieruchomości.

icon_sprzedaz_white

Pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości

początek współpracy

Moje doświadczenia pokazują, że trudno jest spotkać się z dwiema identycznymi sytuacjami i wyzwaniami osób, które chciałyby sprzedać swoją nieruchomość. Od 2019 roku stale korzystam z doświadczeń, które wynoszę ze współpracy ze Sprzedającymi, aby poprawiać skuteczność swojej usługi. Finalnie wypracowałem proces, które skutecznie pomaga klientom w sprzedaży nieruchomości.

Niezbędnym elementem tego procesu jest spotkanie, na którym będę w stanie poznać wszystkie uwarunkowania oraz zaproponować kierunek działań. Najważniejsze z nich to:

1. Obejrzenie nieruchomości oraz wizualne sprawdzenie stanu technicznego.
2. Poznanie decydentów i ich perspektywy.
3. Zrozumienie celów, które są postawione przy sprzedaży.
4. Wychwycenie ryzyk i przedstawienie potencjalnych zagrożeń.
5. Stworzenie wspólnego planu działań, które mają zmierzać do realizacji celów.

Celem spotkania jest sprawdzenie czy realizacja jest możliwa oraz czy moje kompetencje są w stanie sprostać oczekiwaniom.

Zastanawiasz się czy warto się spotkać?
Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.

Bezpłatna konsultacja

Pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości

obszar działań

Dużą większość moich sprzedaży realizuję na terenie Warszawy i najbliższych powiatów. Nie zostawiam bez wyjścia nikogo, więc wielokrotnie zdarzało się, że polecałem do współpracy przy sprzedaży nieruchomości pośredników, którzy realizują sprzedaże na obszarze całej Polski. Moje doświadczenia pokazują, że podejmuję się sprzedaży osobiście, nawet jeżeli nieruchomość zlokalizowana jest 500 km od Warszawy.

Pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości

czy warto?

Nie zawsze. Zdarza się, że klienci posiadają bogate doświadczenie w maksymalizowaniu ceny sprzedaży wielu nieruchomości. Dodatkowo mają bardzo dużo wolnego czasu, który chcą przeznaczyć na proces sprzedaży oraz są w stanie zainwestować własne środki, aby zadbać o odpowiednie przygotowanie i promocję oferty sprzedaży.

Na pewno warto wziąć pod uwagę wartości, które wnoszę poprzez usługę pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości:
1. Doświadczenie liczone w ilości kilkudziesięciu przeprowadzonych transakcji i przypadków, z którymi musiałem się zmierzyć. 
2. Spojrzenie na nieruchomość przez osobę z zewnątrz, ograniczając w ten sposób błąd poznawczy.
3. Odpowiednie oszacowanie wartości rynkowej, aby mieć pewność uzyskania maksymalnej możliwej ceny ze sprzedaży nieruchomości.
4. Doradztwo w zakresie przygotowania nieruchomości do sprzedaży, aby przystosować ją do obecnych trendów i uwypuklić mocne strony.
5. Sprawdzenie stanu prawnego oraz eliminacja ewentualnych zagrożeń, dzięki czemu klienci mają zapewnione bezpieczeństwo transakcji i opiekę posprzedażową w przypadku roszczeń kupujących.

Pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości

prowizje i koszty

Koszty mojego pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości są skalkulowane w ten sposób, aby sprzedaż była rentowna dla wszystkich, którzy są zainteresowani współpracą. Zazwyczaj moja usługa wpływa na cenę nieruchomości na tyle, że sam wypracowuję swoje wynagrodzenie, podnosząc jej wartość względem cen transakcyjnych. Prowizja zawsze jest określana indywidualnie na podstawie typu nieruchomości, zakresu usługi, potencjalnych trudności w procesie, wartości transakcji i szacowanej długości prowadzenia sprzedaży. Ustalenie warunków współpracy zawsze ma miejsce po dokładnej analizie potrzeb klienta.

Zamów bezpłatną konsultację

Skonsultuj ze mną dowolny temat związany z rynkiem nieruchomości, wypełniając poniższy formularz kontaktowy.