Filip-zdjeciexs

Cześć!

Nazywam się Filip Kacperkiewicz

Zawodowo związałem się z rynkiem nieruchomości w 2019 roku. Jestem Licencjonowanym Pośrednikiem w obrocie nieruchomościami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości – licencja nr 26918. Jestem aktywny w social mediach i od 2024 roku dzielę się wiedzą ze świata nieruchomości na kanale YouTube o nazwie Agent w terenie.

Vertical Green Wall in modern living room interior, 3d render
An ultra modern, spacious apartment with a trendy luxury kitchen decor in dark hues, very cool led lighting, an island for cooking, and a dining room. Generative AI

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Zakup

Optymalizuję koszty, pomagam w poszukiwaniach i procesie zakupu nieruchomości na własne cele mieszkaniowe lub w celach inwestycyjnych.

Sprzedaż

Maksymalizuję cenę sprzedaży, projektuję indywidualną strategię oraz przeprowadzam przez cały proces sprzedaży nieruchomości.

Wynajem

Realizuję wynajem nieruchomości, zapewniam bezpieczeństwo oraz biorę odpowiedzialność za cały etap zarządzania nieruchomością i współpracy z najemcą.

Jak wygląda współpraca ze mną?

1

Analiza potrzeb

Pozwala ustalić czy moje kompetencją są w stanie spełnić przedstawione oczekiwania. Wspólnie ustalamy czy możliwe jest wykonanie założeń, co znacząco zwiększa szansę na udaną współpracę i gwarantuje wymierny efekt.

Transparentność

Zawsze w pełni przedstawiam możliwości, które posiadam. Pomagam ustalić kilka scenariuszy działania oraz informuję o ewentualnych ryzykach związanych ze współpracą w danym obszarze. Bez wahania odstępuję od czynności, jeśli nie jestem przynieść konkretnej wartości.

2

3

Proces

W oparciu o plan i analizę potrzeb, w jasny sposób przedstawiam kierunek współpracy. Za rękę prowadzę przez cały proces sprzedaży, wynajmu czy inwestycji. Kreuję sposób współpracy, który jest oparty na wspólnych wartościach, jasno określonych warunkach i efektywnej pracy.

Z kim współprację ?

1

Właściciele nieruchomości

Obsługuję sprzedaż, wynajem, zarządzam ich nieruchomościami oraz służę doradztwem.

Deweloperzy

W pełni obsługuję sprzedaż. Od podstaw projektuję zewnętrzne biuro sprzedaży dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw deweloperskich.

2
3

Inwestorzy

Prowadzę krok po kroku przez cały proces inwestycyjny poprzez doradztwo, obliczenie rentowności, wskazanie ryzyk, aktywne poszukiwanie i finalizację zakupu.

Zamów bezpłatną konsultację

Skonsultuj ze mną dowolny temat związany z rynkiem nieruchomości, wypełniając poniższy formularz kontaktowy.